Menu

Blachodachówki John i Mary Steel dostępna w firmie Traffic!

Budując od podstaw własny dom chcemy, aby spełniał wszelkie nasze oczekiwania i wyglądał po prostu wyjątkowo. Pieczołowicie wybieramy kolor ścian, dbamy o wystrój wnętrz i aranżacje przestrzeni. Jednak nie można zapomnieć o niezwykle odpowiedzialnym wyborze, jakim jest wybór krycia domu. Obecnie mamy kilka możliwości, jednak dzisiaj skupimy się nieco na blachodachówce, jej zaletach i wadach.

Dlaczego warto wybrać blachodachówkę?

Blachodachówka łączy w sobie nowoczesność z ogromną solidnością. Wybierając blachodachówkę inwestujemy w pewność konstrukcji i brak przeciekania na długie lata. Blachodachówka cieszy się też ogromnym powodzeniem z innego powodu. Może znaleźć zastosowanie w budowie domków jednorodzinnych oraz wielorodzinnych, ale nie tylko. Równie chętnie jest wykorzystywana przy kryciu wszelakich zabudowań gospodarczych, renowacji starych dachów czy nawet przy kryciu współcześnie powstających obiektów sakralnych.

Na jakie typy dachów nadaje się blachodachówka?

Uniwersalność pokrycia budowli blachodachówką wynika stąd, że można nią okryć wszystkie rodzaje dachów stromych. Dzięki temu znajduje ona zastosowanie w tak szerokim spektrum budownictwa, ze względu na swoje uniwersalne właściwości i możliwość dopasowania. Ponadto, blachodachówka występuje w wielu wariantach kolorystycznych, stąd mamy pewność, że na pewno znajdziemy to, czego potrzebujemy.

Blachodachówki John Steel

Blachodachówka John Steel to idealny wybór, który zagwarantuje spokój i bezpieczeństwo twojemu domowi na długie lata. Jest to blachodachówka modułowa, charakteryzująca się głębokim przetłoczeniem, charakterystycznym podcięciem dolnej krawędzi, które ma na celu zabezpieczenie arkusza. Co więcej, blachówka John Steel ma nowoczesny design, który zapewni pozytywne wyróżnienie twojego dachu na tle innych zabudowań. Blachodachówka, co jest bardzo ważne, jest niezwykle prosta w montażu, dlatego nie przysporzy problemów podczas pracy. Co więcej, cała konstrukcja jest bardzo lekka, dzięki czemu pokrycie nie stwarza dodatkowego ciężaru dla stropu i ścian. Blacha John Steel jest sprzedawany jako gotowe do instalacji panele. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, pozwalające lepiej obliczyć, jaką ilość paneli potrzebujemy, aby w całości pokryć nasz budynek, a także znacząco przyśpieszające pracę nad wykończeniem budynku. Co więcej, do blach John Steel istnieje możliwość dokupienia konkretnego zestawu akcesoriów do łatwego montażu, tak jak:

 • Wkręty
 • Taśmy uszczelniające
 • Uszczelki
 • Kołnierze

I tym podobne.

Ważne parametry

Przed zakupem blachodachówki, warto zapoznać się ze szczegółową informacją dołączaną do produktu, gdyż pozwoli to na uniknięcie wielu niepotrzebnych nieporozumień, a także na lepsze przygotowanie do zakupu, łącznie z wyliczeniem niezbędnej ilości, jaką potrzebujemy na pokrycie dachu. Jeżeli nie jesteśmy pewni, czy dana ilość wystarczy, warto zasięgnąć porady u sprzedawcy czy zlecić to odpowiednim osobom, które zminimalizują ryzyko nietrafnego zakupu czy błędu.

Blachy John Steel mają następujące parametry: ( wielkości podano w milimetrach)

 • Długość modułu: 350 mm
 • Wysokość profilu: 65 mm
 • Grubość blachy: 0,5 mm
 • Szerokość całkowita: 1181 mm
 • Szerokość efektywna: 1066 mm
 • Jeden arkusz blachy to około 0,747 metrów kwadratowych efektywnych.

Blachodachówka Mary Steel

Jest tak samo wytrzymała jak blachodachówka Johny Steel, a główne różnice polegają na różnicy pomiędzy parametrami oraz wzornictwem samego odlewu. Identycznie jak blachodachówka Johny Steel, blachodachówka Mary Steel jest modelem efektywnym, jednakże charakteryzuję ją o wiele bardziej elegancki wygląd, który udzieli się całej budowli, którą będzie pokrywała. Ten model blachodachówki został wzorowany na dachówkach reńskich, które miały jedno szerokie wgłębienie.

Parametry blachodachówki Mary Steel

 • Długość modułu: 350 mm
 • Grubość blachy: 0,5 mm
 • Wysokość profilu: 51 mm
 • Szerokość efektywna: 1153 mm
 • Jeden arkusz blachodachówki to około 0,807 metrów kwadratowych efektywnych

Polski dystrybutor jakościowych blach

Dystrybutorem opisywanych blachodachówek jest firma Traffic-Blachy, zajmująca się na co dzień selekcją i sprzedażą najlepszych okryć dachowych, które są przeznaczane na rynek. Już od wielu lat dba o komfort i bezpieczeństwo kupujących, oferując jedynie produkty o najlepszej jakości, konkurencyjne pod względem cenowym. Firma ma swoją siedzibę w Białymstoku, gdzie przyjmuje interesantów i sprzedaje swoje produkty. Salony firmowe znajdują się między innymi w:

 • Białymstoku
 • Suwałkach
 • Hajnówce
 • Siemiatyczach
 • Białej Podlaskiej

Sama firma istnieje na rynku już od 1993 roku i dumą może przyznać, że zalicza się do liderów, jeżeli chodzi zarówno o produkcję przeróżnych blach, jak i samej sprzedaży. W swojej ofercie ma szeroki wybór materiałów okrywowych, między innymi blachodachówki, blachy trapezowe, blachy elewacyjne oraz blachy konstrukcyjne. Obecnie firma cały czas poszerza swoje kręgi zainteresowanych, jak i poszerza sieć dystrybucyjną. Firma Traffic może się pochwalić wykwalifikowanym zespołem doradców, markowymi produktami w najlepszej jakości z niską, konkurencyjną ceną oraz co bardzo ważne, własnym transportem zaopatrującym klientów detalicznych jak i hurtowych.

Traffic – Blachy&Dachy Białystok

Categories:   Biznes i budownictwo

Tags:  , , ,

Comments