Menu

Na czym polega wyjątkowość koncertów muzycznych w teatrach?

Teatr to miejsce dobrze znane każdemu z nas. Odbywają się tam różnego rodzaju spektakle. Kojarzymy go z aktorami, którzy na deskach teatralnej sceny mają swój drugi dom. Głównie kojarzy nam się ze spektaklem, odgrywaniem ról.

Jednak teatr to coś więcej. Jak możemy przeczytać na stronie  teatrszekspirowski.pl to także koncerty muzyczne. Obok spektakli teatralnych jakie są tam przedstawienie, powodzeniem cieszą się koncerty różnych artystów, nie tylko znanych ale również tych wkraczających w świat muzyki.  Zatem dlaczego koncert w teatrze ? Gdzie tkwi jego wyjątkowość ?

Może właśnie w tym że na koncercie w teatrze poczujemy muzykę jako grę, sztukę. Poczujemy jej emocje i dusze, dokładnie tak jak na spektaklu. W teatrszekspirowski.pl powstała scena odkryć. Są to koncerty początkujących, niezależnych muzyków, którzy na deskach teatru grają swoją muzykę. Scena odkryć została stworzona aby odkrywać nowe, eksperymentalne dźwięki, nowych artystów ze świata muzyki, którzy stawiają pierwsze kroki na scenie. Takie koncerty zapewniają publiczności niesamowite emocje i rozrywkę. Sama uczestniczyłam w takim koncercie i jestem pod ogromnym wrażeniem. Talent tych młodych muzyków jest nie do opisania, grają świetne brzmienia, które na długo pozostają w pamięci. Jeszcze długo po koncercie nuciłam w głowie ulubione melodie. W Teatrze organizowany jest też Festiwal Muzyki Ekscentrycznej. To niezapomniana dawka pozytywnych emocji. Koncert pod gołym niebem w teatrze ?

Takie atrakcje tylko w teatrszekspirowski.pl. W trakcie jednego koncertu został otwarty dach nad publicznością. Emocji i radości nie było końca. Publiczność pewnie na długo zapamięta tą wyjątkową i magiczną chwilę. Brzmi magicznie ale takie właśnie są teatralne koncerty. Oprócz początkujących muzyków w Teatrze możemy wysłuchać wielu znanych nam artystów, którzy od lat grają na polskich i zagranicznych scenach muzycznych. Taki koncert w teatrze jest niesamowitym, wyjątkowym wydarzeniem. Warto się na niego wybrać i samemu przeżyć te emocje, które są niezapomniane.

Categories:   Fotografia i sztuka

Tags:  , ,

Comments