Menu

Dach nad głową to podstawa

Usługi dekarskie na najwyższym poziomie świadczone są obecnie przez naprawdę niewielu fachowców. Większość z nich bowiem nie śledzi stałego postępu technologicznego oraz nie wdraża szeregu innowacyjnych rozwiązań dostępnych na rynku. Co więcej – nie każdy dekarz jest też pasjonatem wykonywanej profesji – co później przekłada się na jakość oferowanych usług. Jest jednak ekipa godna zaufania, w pełni profesjonalna i doświadczona. Ba – doskonale zaznajomiona z wszelkimi nowinkami technologicznymi. Przedstawiamy ekipę dekarską z proof-tech.com. Dla nich naprawa dachów to pestka albo jak niektórzy wolą – prawdziwa wisienka na torcie.

Kosztowny remont nie jest zmorą

Remont dachu nie musi wcale wiązać się z kosztami tak wygórowanymi, że niemal nie do osiągnięcia. Warto więc najpierw przeprowadzić wizję lokalną i sprawdzić, czy dach rzeczywiście jest w takim stanie, który kwalifikuje wyłącznie do remontu. A nikt nie oceni jego stanu tak dobrze, jak sprawdzeni dekarze. Fachowcy tworzący zespół Proof Tech specjalizują się w naprawie dachów z papy. I podkreślają, że tu kluczową kwestią pozostaje oszacowanie uszkodzeń związanych z pęcherzami powietrza powstałymi z zawilgocenia, pęknięciami związanymi z uszkodzeniami elastycznymi czy brakiem przetopu w miejscach łączenia papy.
Podczas prac naprawczych warto zainteresować się także stanem kominów i płytą obornicką – bez gruntownego przebadania tych elementów dachu, jego naprawa, choć najbardziej skrupulatna, nie przyniesie zamierzonego efektu na lata.

Materiały to podstawa

Naprawa dachów wiąże się z koniecznością wykorzystania najlepszych rozwiązań technologicznych dostępnych obecnie. Stąd też doświadczeni dekarze z ekipy Proof Tech bazują na produktach i technologiach z najwyższej półki. Mowa o zastosowaniu zestawu Hydronylon. A listę jego zalet otwierają: skuteczne uszczelnienie, bezkosztowne utrzymanie, znaczna oszczędność energii, pełnia bezpieczeństwa oraz polska produkcja z wieloletnią gwarancją najwyższej jakości i trwałości.

Wybierając ekipę do naprawy dachu warto postawić na prężnie działające przedsiębiorstwo „made in Poland”. To inwestycja najlepsza z możliwych. Jeśli jeszcze dodatkowo sygnowana jest profesjonalizmem Proof Tech – więcej pytań nie mamy.

Categories:   Dom i ogród

Tags:  , ,

Comments