Menu

Dobra32 – designerskie apartamenty w Warszawie

Pragniesz poczuć się wyjątkowo i zmienić swoją rzeczywistość jak w kalejdoskopie? Apartamenty na Dobrej 32 to szczyt marzeń nawet najbardziej wymagających krytyków designerskich budynków!

Pragniesz poczuć się wyjątkowo i zmienić swoją rzeczywistość jak w kalejdoskopie? Apartamenty na Dobrej 32 to szczyt marzeń nawet najbardziej wymagających krytyków designerskich budynków! Zapraszamy do nietuzinkowego miejsca na mapie stolicy!

Designerskie miejsce

Te luksusowe apartamenty w Warszawie, są zlokalizowane na Powiślu.  Wizja projektantów, ma swoje przełożenie na przestrzenny kształt budynku w strukturze kryształu. Każdy element, jaki składa się na ten wyjątkowy budynek, został wyrzeźbiony niczym kamień szlachetny.

Elewacyjne detale

Dobra 32, to designerska gra niekonwencjonalnego połączenia odcieni w stonowanej kolorystyce, przestronnych okien i podkreślających charakter detali. Nowe, luksusowe miejsce, doskonale współgra z sąsiadującymi budynkami biurowymi. Z kolei duże przeszklenia elewacji od strony ulicy zostały wycofane w głąb balkonów, uzyskując dodatkową zewnętrzną powłokę w postaci stałych i przesuwnych ażurowych paneli chroniących wnętrza przed nadmiernym słońcem i przegrzewaniem.

Praktyczne rozwiązania

Nie należy zapomnieć, że oprócz funkcji urbanistycznej i estetycznej, apartamenty na Dobrej 32 spełniają także funkcję praktyczną poprzez wgląd na dbałość o detale. Fakt ten zostaje potwierdzony chociażby ze względu na pokrycie je siatką cięto-ciągnioną, co gwarantuje lekkie zacienienie. Na najwyższych piętrach apartamenty posiadają tarasy, robiące wrażenie ze względu na podkreślenie stylu budowli.

Dodatkowe udogodnienia

Apartamenty są różnej wielkości aż do 265 m2 dodatkowo z 150m2 tarasem. Wysokość pomieszczeń to 292 cm co oczywiście jeszcze optycznie powiększa pomieszczenia. Na parterze przewidziana jest recepcja z lobby i concierge. Dodatkowo dla komfortu mieszkańców apartamenty posiadają centralną klimatyzację oraz elektroniczne zamki do drzwi.

Podczas tworzenia apartamentowca, zadbano również o staranne dobranie gamy wykorzystanych materiałów, co świadczy o trwałości i żywotności budynku, zlokalizowanego przy warszawskiej Dobrej 32.

Categories:   Biznes i budownictwo

Comments