Menu

Czy druki na ubraniach są trwałe?

Poprzez nadruki na tkaninach, wszelkiego rodzaju ubraniach sprawiamy że stają się one jedyne i niepowtarzalne. Personalizacja ubrań pozwala nam na bycie oryginalnym co w dzisiejszych czasach jest bardzo na topie. Personalizacja to fenomen, który nieustannie pobudza naszą kreatywność

Producenci prześcigają się w swoich ofertach i stosuję coraz to lepsze i bardziej innowacyjne metody nadruku na tkaninach. Każda z nich jest inna każda ma być lepsza i bardziej trwała – ale jak to wygląda w rezultacie? Najpopularniejsze metody to: sitodruk, termo nadruk i flex. Koszulki z sitodrukiem należy prasować na lewej stronie, inaczej po przypadkowym przejechaniu żelazkiem na koszulce robią się smugi.

Jaką koszulkę wybrać?

Termo nadruk tworzy taką folię na koszulce, która niestety z czasem może popękać. Należy pamiętać że wybierając taki rodzaj nadruku na tkaniny musimy wybierać taki który jest najlepszy dla nas i najlepiej sprawdzi się w praktyce, czyli krótko mówiąc będzie najtrwalszy.  Szukajmy takich firm, które stosują wysokiej klasy techniki znalazłam bardzo ciekawą ofertę pewnej firmy która oferuje druk na satynie.  Firma  ctnbee.com  wykonuje nadruki z użyciem wodnych, bezzapachowych atramentów pigmentowych.  Jest to bezpośrednie naniesienie wzoru w postaci grafiki na tekstylia, w tym głównie bawełnę (ale nie tylko ). Pomimo dość wysokiego kosztu nakładu, technika ta pozwala na uzyskanie „oddychającego nadruku” o pełnym kolorze z przejściami tonalnymi, który cechuje się wysoką trwałością bez względu na rodzaj wybranego materiału. Zatem jeśli  mamy wybierać nadruk pamiętajmy aby wybrać ten najlepszy na najlepszej jakości materiale, tak by były jak najbardziej trwałe i nie wyblakły nam po pierwszym praniu.

Tkaniny takie jak oferuje ctnbee.com mają bardzo trwałe nadruki, dlatego nie są one narażone na wyblaknięcie i szybkie zniszczenie podczas prania.  Niezależnie od wybranego przez nas materiały nie musimy się martwić o jego trwałość.

Categories:   Moda i uroda

Tags:  , ,

Comments