Menu

Garaż ważniejszy niż myślisz

Budując nowy dom, staramy się jak najlepiej rozplanować rozkład pomieszczeń. Potem z dbałością o każdy szczegół urządzamy wszystkie zakamarki, starając się uczynić go jak najbardziej przytulnym. Bywają domy zaniedbane z zewnątrz, a piękne w środku. Co można zrobić, aby dom prezentował się doskonale? Odpowiedź jest prosta – zadbać o jego otoczenie.

Garaż pod lupą!

Nie tylko piękny ogród sprawia, że na widok domu wzdychamy i zazdrościmy jego właścicielowi. Jednym z czynników wpływającym na ocenę Twojego domu w oczach innych osób jest garaż. Mogłoby się wydawać, że to mało istotny element, ponieważ zazwyczaj nasi goście nie mają do niego dostępu. A jednak, okazuje się, że zwracamy niemałą uwagę na dobudówkę stojącą przy domu. Ważna bywa wielkość, kolor i to, czy pasuje do głównego budynku i jego stylu. Dla użytkownika te wyznaczniki powinny jednak pełnić rolę drugoplanową. Najważniejsza jest funkcjonalność. Do cech dobrego garażu niewątpliwie należy ustawność, czyli możliwość umieszczenia w nim mebli i wyposażenia. Powinno to być wykonane w taki sposób, aby móc w pełni bezproblemowo korzystać ze wszystkich sprzętów tam przechowywanych, co może być trudnym zadaniem w przypadku pomieszczeń niewielkich bądź o nietypowym kształcie.

Znajdź ideał

Często nie ma możliwości zbudowania garażu dzielącego ścianę z domem. Wtedy świetnym rozwiązaniem jest wiata garażowa – metalowa lub stalowa konstrukcja, która nie zajmie dużo miejsca, a swoją funkcję będzie pełnić znakomicie. Szeroką ofertę tego typu produktów znaleźć można na stronie internetowej www.cgt.com.pl. Firma CGT proponuje swoim klientom wiaty garażowe wykonane z różnych rodzajów blachy. Dla tych, którzy cenią sobie piękno i subtelność dobrą propozycją są z pewnością wiaty z blachy drewnopodobnej. Dzięki wyborowi takiego materiału można z łatwością dopasować garaż do domu. W ofercie firmy znajdują się również nity kolorystycznie dopasowane do blach, co nada garażowi subtelności i sprawi, że będzie idealny w każdym calu. Dostępne są wiaty zarówno z drzwiami uchylnymi, jak i otwieranymi na oścież. Do wyboru klienta pozostaje także wybór typu dachu – może być on płaski lub dwuspadowy. Wiaty garażowe sprzedawane przez CGT to gwarancja najwyższej jakości w odpowiedniej cenie. Zarówno produkcja, jak i montaż nie trwają długo, dlatego nawet w przypadku zamówień niestandardowych realizacja nie zabiera dużo czasu.

Categories:   Dom i ogród

Tags:  , ,

Comments