Menu

Jak wybudować dom i nie zwariować?

Budowa domu to bardzo skomplikowany proces, który może wywołać spory stres. Planując budowę domu, wiele osób zastanawia się, czy warto to zadanie powierzyć jednej firmie, czy zaryzykować szukania kilku firm do różnych etapów. W artykule podpowiemy, dlaczego kompleksowa obsługa jednej firmy jest lepsza i co zyskamy dzięki temu rozwiązaniu.

Przede wszystkim oszczędność pieniędzy i nerwów

Wybór jednej firmy to przede wszystkim oszczędność czasu, stresu oraz pieniędzy. Prowadzenie budowy przez jedną firmę skutkuje również wzrostem jakości. Doświadczona firma wie jakie prace budowlane należy przeprowadzić i ma do tego dedykowanych specjalistów. Potrafi również dokładnie zaplanować kolejne etapy i przypilnuje pracowników, aby dotrzymać wszystkich terminów. Dobrych specjalistów nie zaskoczy żaden problem. W przypadku jakichkolwiek błędów będzie również wiadomo, kto jest odpowiedzialny. Firma ponosi wówczas odpowiedzialność za wszelkie szkody i problemy, więc bardziej się stara i przykłada do swoich zadań. Firma pracuje bowiem na swoją markę i zależy jej na poleceniu usług dalej. Dość ważne są również oszczędności finansowe dotyczące zakupów budowlanych. Jedna firma obliczy ile materiałów potrzeba i zaproponuje najlepsze rozwiązania dla klienta. Wybór jednego wykonawcy to także brak konieczności szukania kolejnych firm i ustalania warunków współpracy kilka razy. Wiele osób doceni również wygodę, ponieważ klient nie będzie musiał pilnować wykonawcy i co chwilę przyjeżdżać na budowę.

Kompleksowa obsługa

Firma www.espiroinvestment.pl jest spółką stworzoną w 1978 roku, a jej działalność od początku skupia się na budowie domów na zlecenie klientów indywidualnych. Na swoim koncie ma wiele sukcesów na terenie całego kraju. W ofercie firmy znajdziemy kompleksowe usługi dotyczące:
– wyboru projektu,
– sprawy formalne (pozwolenie na budowę),
– realizacja projektu,
– zaprojektowanie ogrodu i wnętrza domu,
– fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

Do tak doświadczonego wykonawcy można mieć zaufanie. Pracownicy firmy raportują na bieżąco postęp prac oraz informują o ewentualnych problemach. Jeśli poświęcimy czas na wybór dobrej firmy, nie będziemy musieli sprawdzać każdego etapu budowy i pilnować firmy. Każdy etap prac ustalany jest indywidualnie z klientem oraz doradcami, którzy wspierają klienta w najlepszych wyborach. Dobra firma zadba o każdy, nawet najmniejszy szczegół, a klienci poczują się bezpiecznie. Klienci mają wyznaczonych opiekunów, którzy proponują rozwiązania i współpracują z nimi podczas wszystkich etapów realizacji projektu. W krótkim czasie potrafią przygotować ofertę obejmującą: materiały, robociznę, sprzęt, transport, nadzór kierownika budowy oraz wszystkie dodatkowe ustalenia.

Categories:   Dom i ogród

Tags:  ,

Comments