Menu

Mata wejściowa przed drzwi

Drzwi wejściowe i ich otoczenie, to przestrzeń, która jako pierwsza przyciąga uwagę naszych gości i sąsiadów. Wiele osób uważa, że przestrzeń wokół drzwi to wizytówka właścicieli i należy zadbać o jej stylizację. Mata wejściowa szczególnie przyda się jesienią i zimą, natomiast będzie ozdabiała nasze drzwi przez cały rok. Warto pomyśleć jaką matę wybrać, aby była praktyczna oraz dobrze wyglądała.

Funkcjonalna wycieraczka

Poza ozdobną funkcją należy pamiętać o podstawowej roli, jaką ma spełniać wycieraczka. Zadaniem wycieraczki jest zatrzymanie brudu i wilgoci. Alumatyex – wycieraczki gumowe bez trudu uporają się z błotem, piaskiem i śniegiem na butach domowników i gości. Umożliwi to wyczyszczenie butów jeszcze przed wejściem do domu. Wybierając wycieraczkę, należy zwrócić uwagę nie tylko na materiał, ale także jej konstrukcję. Płaskie i jednolite modele sprawdzą się w przypadku niewielkiej ilości zabrudzeń. Modele o bardziej ażurowym kształcie usuną większe zabrudzenia, które osadzą się na ich powierzchni. Sprzedawcy informują, że dobrym rozwiązaniem jest posiadanie dwóch wycieraczek i zmiana ich w zależności od pory roku. Właściciele domów mogą stosować dwie wycieraczki jednocześnie. Pierwsza z nich zatrzyma duży brud, a druga dodatkowo doczyści spód butów i zapobiegnie wnoszeniu zanieczyszczeń do domu.

Praktyczna mata wejściowa

Maty wejściowe zapewnią dbałość o wysoką estetykę wejścia do mieszkania lub domu. Cechy wysokiej jakości czyszczenia oraz atrakcyjny wygląd to najlepsze możliwe rozwiązanie. Mata wejściowa Alumatex sprawdzi się w każdych warunkach. Maty możemy dobrać do swoich indywidualnych potrzeb zwracając uwagę na różnorodne cechy i specyfikację. Na pewno każdy klient znajdzie odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Za absorpcję brudu odpowiedzialne są włókna, z których wykonywane są maty. Ich spiralna forma pozwala pochłonąć nawet 4 kg zanieczyszczeń na metr kwadratowy. Piasek i brud nie rozprzestrzenia się, ponieważ wnika pomiędzy specjalnie zaprojektowane włókna. Maty mają spód wykonany z gumy, która ma właściwości antypoślizgowe. Możemy być pewni, że mata nie będzie się rolować ani podnosić do góry. Zabezpieczone brzegi maty uniemożliwią strzępienie się boków, które przez długi czas będą wyglądały estetycznie. Mata wejściowa jest dostosowana do prania i odkurzania. Regularne czyszczenie pozwoli zachować jej długą żywotność. Materiał maty nie traci koloru w wyniku eksploatacji. Jak widać maty wejściowe to bardzo wygodne i coraz częściej stosowane rozwiązanie.

Wycieraczka lub mata przed drzwi może zachęcać naszych gości do odwiedzenia mieszkania. Może prezentować styl podobny do tego w mieszkaniu i stanowi wówczas przedłużenie stylizacji. Nienagannie wyglądająca i estetyczna wycieraczka na pewno przyciągnie wzrok gości i sąsiadów.

Categories:   Dom i ogród

Tags:  ,

Comments