Menu

Odpowiednio dobrana bielizna

Odpowiednio dobrana bielizna zapewni ci komfort, wygodę, wydobędzie atuty sylwetki, a nawet zapobiegnie garbieniu się. Z kolei niefortunnie dobrana bielizna z pewnością nie da o sobie zapomnieć, odbierze ci pewność siebie, a nawet może sprawić, że zaczniesz się garbić i twoja sylwetka zacznie wyglądać na zniekształconą. Na co zwrócić uwagę, dobierając bieliznę?

Biustonosze skrojone na miarę

Odpowiednio dobrane biustonosze zbierają piersi do środka, unoszą je, nie tylko zapobiegając obwisaniu i tworząc kobiecy efekt końcowy, ale też podtrzymują plecy i zapobiegają garbieniu się. Niestety nawet najdroższy i najlepiej dobrany stanik będzie się rozciągał na plecach, w wyniku zapinania i odpinania, a wtedy konieczny jest zakup nowego egzemplarza. Na rynku dostępne są biustonosze do karmienia z myślą o potrzebach mam karmiących. Umożliwiają nie tylko dyskretne odpięcie miseczki i wyłonienie piersi, ale są uszyte z elastycznych, delikatnych materiałów, z myślą o piersiach, która w ciągu doby może zmieniać swój rozmiar nawet o kilka miseczek. Dobierając stanik, unikaj zbyt małych miseczek i zbyt luźnego zapięcia, co jest częstym błędem u kobiet, zwłaszcza z dużymi piersiami. Powstają nawet sklepy dedykowane kobietom z dużym biustem, w których ekspedientka pomaga dobrać odpowiedni model. Źle dobrany stanik powoduje dyskomfort, a nawet ból, może też uciskać węzły chłonne.

Rajstopy rajstopom nie równe

Kupując rajstopy, zwracasz uwagę na ich kolor, a także czy są matowe, grube. Jednak warto też zwrócić uwagę, czy tuszują odstający brzuszek. Rajstopy, które sięgają do bioder, mogą nie tylko bezlitośnie uwydatnić fałdki tłuszczu, ale mogą też się ściągać, powodując dyskomfort i odbierając pewność siebie. Częstym błędem jest też zakup za krótkich rajstop. Wybierz rajstopy sięgające do talii. Obecne na rynku modele są figlarne, odsłaniają jedne partie nogi i zasłaniają łydki, imitując zakolanówki.

Leginsy i figi – rozwiązanie dla puszystych

Jeśli masz do ukrycia naczynka, niedoskonałości na nogach, a także odstający brzuch, zdecyduj się na figi maskujące brzuch oraz na legginsy. To sprawdzone rozwiązanie dla kobiet puszystych.

Categories:   Moda i uroda

Tags:  , ,

Comments