Menu

Podświetlane kasetony reklamowe

Wyróżnienie marki spośród konkurencji to nie lada wyzwanie. Na rynku reklamy dokonuje się permanentna ekspansja, pokrewnych firm przybywa z każdym dniem. Marka chcąc zaistnieć w świadomości klientów musi nieustannie walczyć o ich uwagę, czyli istnieć w kluczowych dla życia mieszkańców miejscach. Celem jest zapoznanie klientów z naszą marką oraz ofertą.

Reklama telewizyjna, radiowa czy internetowa już nie wystarczy. Klient musi wiedzieć, że nasza firma dostępna jest lokalnie, że w każdej chwili może skorzystać z naszych usług. Takie poznanie dzieje się na ulicy. Widząc kasetony reklamowe przechodnie łączą okolicę, miejsca z marką i jej bliskością.

Decydując się na reklamę outdoorową najważniejszym elementem jest miejsce jej umieszczenia. Poza tym ważne są kreatywność, niebanalny pomysł, materiał, z którego został wykonany nośnik oraz dotarcie do grupy docelowej. Potencjalni klienci muszą czuć, że jesteśmy w stanie sprostać ich potrzebom. Musimy wyjść do klienta, żeby on nie musiał szukać nas.

kasetony

Foto: http://frwarszawa.pl/kasetony-reklamowe-podswietlane-reklamy-swietlne-led/

Reklamą bezpośrednią informującą klienta o naszej rynkowej obecności mogą  być podświetlane kasetony reklamowe. Widząc je nikt nie ma wątpliwości, że jesteśmy dostępni właśnie w tym miejscu. Ich wysoka estetyka i trwałość są gwarancją najlepszej reklamy dla Twojej firmy. Dużą zaletą rozwiązania jest fakt, że możemy dostosować ich wielkość wedle uznania i potrzeby. Taka reklama ma niesamowity zasięg. Widać ją z daleka, wyróżnia się z otoczenia, nie zakłócając jego estetyki. Podświetlane kasetony reklamowe zapewnia jej widoczność nie tylko w dzień, ale także w nocy.

Kasetony reklamowe można zastosować zarówno na zewnątrz, jak również w galeriach handlowych czy biurach. Istnieje szeroka gama możliwości i wersji w jakich podświetlane kasetony reklamowe mogą zostać wykonane. Dwustronne, jednostronne, wąskie, szerokie, proste bryły czy awangardowe kształty. Możliwość spersonalizowania reklamy pod profil naszej firmy to duże udogodnienie, a zarazem forma wizualnej identyfikacji wśród potencjalnych klientów.

reklama

Podświetlane kasetony to obecnie najbardziej estetyczna forma reklamy świetlnej. Decydując się na nie powinniśmy zwrócić uwagę na ich trwałość. Wybierzmy materiał, który będzie odporny na trudne warunki atmosferyczne takie jak wiatr, deszcz, wysoka czy bardzo niska temperatura. W przeciwieństwie do reklam typu drukowanych kaseton jest reklamą na lata. Precyzyjnie wykonane nie odbarwią się z biegiem czasu oszczędzając nam zmartwień i pieniędzy.

Ten rodzaj kasetonów reklamowych sprawdzi się także poza miastem. Gorszy poziom oświetlenia nie wyróżni zwykłych reklam kasetonowych w nocy. Podświetlane kasetony wyróżniają się same docierając do nocnych kierowców i podróżnych. Podświetlenie LED umocni pozycję reklamy, dzięki czemu nie pozostanie niezauważona i nikt nie przejdzie koło niej obojętnie. Estetyczna i kreatywna reklama zapadnie w pamięci potencjalnych klientów budując pozytywny wizerunek naszej firmy. Warto w ten sposób zaznaczyć naszą obecność na rynku.

Categories:   Biznes i budownictwo

Tags:  , ,

Comments