Menu

Jak prowadzić magazyn w firmie?

Jeśli jesteś właścicielem firmy, doskonale zdajesz sobie sprawę, iż potrzeba ciągłego precyzyjnego działania aby funkcjonowała ona na każdym poziomie idealnie. Tego typu praca ręczna jest zadaniem niezwykle uciążliwym, a co więcej łatwo o pomyłkę. Szczególnie istotne jest zadbanie o stany magazynowe. Doskonałą pomocą jest tutaj program Faktura Small Business HANDEL, który dba o nie na podstawie dokumentów magazynowych.

Faktura Small Business HANDEL idealny program dla każdej z firm

Bez względu na to czy Twoja firma jest mała, średnia czy też duża programem Faktura Small Business HANDEL możemy zatroszczyć się o bezbłędne prowadzenie magazynu. Program zaopatrzony jest w szereg różnorodnych funkcji dzięki czemu możemy sprawnie, szybko i bezbłędnie mieć dostęp do stanu magazynowego.

Na uwagę zasługuje Kartoteka Zakupów w programie, czyli moduł dzięki któremu możemy wprowadzić faktury i rachunki i zawsze mieć w pełni udokumentowany zakup towarów. Dodatkowo automatycznie możemy wygenerować PZ i mieć na uwadze ciągły stan magazynu. Za pośrednictwem kartoteki zakupów mamy możliwość monitorować rozrachunki z dostawcami, a także prowadzić ewidencję zakupów według stawek VAT.

Ułatwieniem naszych działań będzie fakt, że w programie mamy możliwość stworzenia kompletu, czyli jednego towaru, który składa się z kilku. Pod jedną pozycją będziemy mieli kilka towarów, co znacznie ułatwi nam pracę i stanie się wygodną opcją dla każdej z firm.

Prosta obsługa stanów magazynowych

Faktura Small Business HANDEL to program cechujący się znaczną ilością innowacyjnych możliwości. Z jego użyciem obsługa stanów magazynowych stanie się łatwością, zaś inwentaryzacja na koniec roku nie będzie nastręczać problemów. Dodatkowo istnieje możliwość automatycznego generowania dokumentów kasowych, czyli KP, BP, KW i BW, jako dowodu wpłaty dla odbiorcy czy dostawcy.

Program Faktura Small Business HANDEL łatwo integruje się ze sklepem internetowym. Ponadto program ma możliwość pobierania danych z CEIDG i szybkie wstawienie danych kontrahenta do faktury. Jest to ułatwienie, które doceni każdy przedsiębiorca. Oszczędzamy dzięki temu sporo czasu. Od teraz wypełnianie faktur będzie czystą przyjemnością!

Zalety programu

Program do faktur z magazynem możemy dostosować do swoich własnych potrzeb oraz oczekiwań. Mamy możliwość:

  • Samodzielnie ustalić widok dokumentów
  • Szukać towaru po zdefiniowanych kolumnach
  • Ustawić wyraźną czcionkę w programie
  • Edytować wygląd faktury
  • Definiować rejestry, formy płatności, waluty
  • Wczytywać logo i pieczątki swojej firmy
  • Wystawiać faktury w cenie brutto i netto
  • Wszelkie dokumenty wysyłać mailem

Categories:   Biznes i budownictwo

Comments