Menu

Pudełka ozdobne

Chcesz, by Twoje produkty były idealnie zapakowane i elegancko się prezentowały, czy to na półce sklepowej, czy to w sklepie internetowym? Przyjrzyj się, co może posłużyć Ci za pudełko ozdobne na Twoje produkty czy drobne elementy.

Nieraz zastanawialiście się czy jest coś, co może posłużyć za element do zapakowania produktów w Twojej firmie. Można połączyć pakowanie i elegancję w jedno. Bowiem możesz wykorzystać do tego celu pudełka ozdobne, które sprawią, że Twoje produkty będą ładnie zapakowane i elegancko się prezentowały na półce sklepowej. Jeżeli chcesz, by Twój produkt stanowił prezent dla jakiejkolwiek osoby, możesz wykorzystać pudełko ozdobne na prezenty. Na rynku dostępnych jest szereg pudełek ozdobnych do schludnego zapakowania i eleganckiej prezentacji produktów, z których możesz skorzystać. Większość pudełek wykonanych jest z kartonu Kraft (gładki lub prążkowany) bądź też z tektury falistej. Do tego można podłączyć elementy błyszczące, matowe czy przezroczyste, aby wnętrze pudełka wyglądało na pięknie wykończone. Pudełka ozdobne stanowią jedną z form pakowania produktów czy drobnych upominków, które możesz wykorzystać, np. do zapakowania książek, jeżeli jesteś pasjonatem czytania bądź prowadzisz księgarnię. Większe pudełka ozdobne mogą zostać wykorzystane na zapakowanie nieco większych produktów czy prezentów, gdyż są bardziej praktyczne. W pudełkach na prezenty zastosować można zamknięcie magnesowe, co bardziej podkreśli urok tego pudełka, a co za tym idzie, ułatwi jego zamknięcie.

Elementy wykorzystywane w pudełkach ozdobnych

Oprócz zapakowania produktu bądź prezentu, zadbać możesz o ich dodatkowe zabezpieczenie w postaci bibuły czy wypełniacza ozdobnego. Elementy te sprawią, że Twoje produkty będą dodatkowo wyglądały na bardziej oryginalnie i efektownie zapakowane. Aczkolwiek bibuła czy wypełniacz są doskonałą formą na zabezpieczenie produktów przed uszkodzeniem. Zaś bibułę można dodatkowo wykorzystać do owinięcia towaru, a przy tym nadaje ona lekkości pakowanym produktom bądź prezentom, jak również stanowi dodatkową ochronę przed zarysowaniem nawet najdrobniejszych elementów. Z kolei, wypełniacz zadba oto, by Twoje produkty wyglądały na eleganckie i imponowały stylem. Wszystko to sprawi, że Twoje produkty w pudełkach ozdobnych będą wyjątkowe. Atutem bibuły i wypełniacza jest ich prostota wykonania, wysoka jakość, a także to, iż są w stu procentach ekologiczne. W ten sposób asortyment w pudełkach z dodatkowymi elementami jest chroniony przed czynnikami zewnętrznymi czy uszkodzeniami w trakcie transportu do sklepu czy przechowywania ich następnie w magazynie.

Pudełka ozdobne zamykane na magnes

Jak już wcześniej wspomniano, pudełka zamykane na magnes idealnie nadają się do prezentacji produktów. Dodatkowo są bardzo dobrej jakości, wykonane z twardej tektury. Obie strony pudełka, wewnętrzna jak i zewnętrzna są zazwyczaj tego samego koloru i wykończone papierem powlekanym. Szybko się je zamyka, poprzez zastosowanie w nich magnesu. Mogą być wykorzystane do prezentacji kosmetyków na półce sklepowej czy niektórych artykułów przeznaczonych dla np. niemowląt. W takie pudełka można zapakować, nie tylko koszulę czy sweter, można także zegarki firmowe czy chociażby elegancki długopis. W pudełkach ozdobnych z zamknięciem na magnes dobrze sprawdzają się także artykuły dekoracyjne. Jak widać zastosowań tych pudełek jest mnóstwo, a do ciebie należy wybór jak je spożytkujesz.

Pudełka ozdobne z wstążką

Tego typu pudełka zazwyczaj wykonane są z kartonu o błyszczącej fakturze. Dodatkowo mogą być w wersji srebrnej z wstążką perłową bądź w wersji białej ze złotą wstążką. Takie pudełka wykorzystać można szczególnie na prezenty, którymi mogą być kosmetyki lub ewentualnie elegancka bielizna czy prezent na Komunię Świętą dla dziecka. Dodatkowo wstążka umożliwia szybkie zamknięcie i nadaje pudełku szyku.

Pudełka na biżuterię

Zazwyczaj do biżuterii zaliczamy kolczyki, pierścionki czy łańcuszki. Czyli są to drobne elementy, na które nie potrzebujemy dużych opakowań. A więc, do ich prezentacji możemy wykorzystać małe pudełka ozdobne z możliwością szybkiego zamknięcia przez dociśnięcie boków. Takie pudełka idealnie zmieszczą się do naszej torebki, jak również wykorzystać je możemy jako podarunek dla mamy, siostry, brata czy ukochanej osoby.

Custom Boxes i Custom Packaging – Twoje idealne opakowania ozdobne.

Categories:   Dom i ogród

Tags:  ,

Comments