Menu

Szybka pożyczka bez pytań

Firm pożyczkowych na rynku finansowym mamy bardzo wiele. W każdej z nich można otrzymać nieco inne warunki. Zanim więc ktoś wybierze daną ofertę pożyczki, powinien zapoznać się z szerszą ofertą rynkową w tym zakresie. Via Sms to jedna z tych firm, której propozycja pożyczki cieszy się sporym powodzeniem. Firma działa na rynku już od roku 2011, a tym samym można mówić o sporej wiarygodnosci. Jest ona jednym z założycieli Związku Firm Pożyczkowych. W tym przypadku nie ma żadnych ukrytych kosztów, nie ma żadnych zapisów, które miałyby powodować jakiekolwiek niejasności. Pożyczka jest dostępna dla każdego przez internet, a tym samym można z niej skorzystać nie tylko z poziomu domu, ale wszędzie gdzie jesteśmy. Warunkiem w tym przypadku jest posiadanie telefonu z dostępem do internetu. Wszelkie formalności trwają tu zaledwie 15 minut i są one ograniczone do niezbędnego minimum.

Dla kogo ta pożyczka?

Pożyczka w Via Sms jest skierowana do bardzo szerokiej grupy odbiorców. Warunkiem koniecznym jest legitymowanie się wiekiem od 20 do 72 lat. Przy wnioskowaniu o udzielenie szybkiej pożyczki przez internet należy podać swój pesel, numer dowodu osobistego. Ponadto także należy posiadać numer telefonu oraz konto bankowe. Nie ma konieczności podawania informacji na temat tego, na jaki cel jest przeznaczona owa pożyczka. Te informacje są niepotrzebne, a pozyskane środki można przeznaczyć na dowolny cel.

Pierwsza pożyczka

W zależności od tego czy jest to pierwsza pożyczka, czy też kolejna, możliwe jest uzyskanie korzystniejszych warunków. Każda z pożyczek jest udzielana na okres 30 dni. W odniesieniu do pierwszej pożyczki, trzeba wskazać na to, że maksymalna kwota, przy której nie musimy spłacać więcej niż pożyczyliśmy, wynosi 1500 złotych. Niezależnie od tego czy jest to pierwsza pożyczka w tej firmie, czy też kolejna, czas potrzebny na rozpatrzenie  wniosku wynosi maksymalnie kwadrans. Przy każdej kolejnej pożyczce można uzyskać wyższy poziom pożyczanej kwoty bez konieczności oddawania większej kwoty. Przy drugiej wynosi ona 2000, przy trzeciej 2500, przy czwartej 3000, a przy każdej kolejnej nawet do 4000 zł.

Pożyczka w Via Sms to:

– szybkość decyzji,

– minimum formalności,

– określona kwota, przy której nie oddajemy więcej niż pożyczamy,

– możliwość uzyskania określonej kwoty na dowolny cel.

Via Sms to jedne z najbardziej cenionych pożyczek na rynku. Klientów przekonujących się do skorzystania z owej oferty mamy coraz więcej. Wiarygodność tej firmy jest obecnie zatem coraz wyższa.

Źródło: www.viasms.pl

Categories:   Biznes i budownictwo

Tags:  ,

Comments