Menu

Jak uczcić 30. urodziny?

Oryginalna niespodzianka na 30. urodziny to prezent w formie przeżycia. Przyjacielowi, bratu lub siostrze można ofiarować ekstremalny upominek w postaci skoku na bungee, seansu w tunelu aerodynamicznym czy jazdę po torze wyścigowym. Pomysłem na wyjątkowy upominek urodzinowy jest indywidualny plan treningowy, kurs tańca czy zajęcie na ściance wspinaczkowej.

Ekstremalne prezenty urodzinowe

30 urodziny można uczcić w nietypowy sposób i obdarować solenizanta upominkiem w postaci ekstremalnego przeżycia. Prezenty można zamówić za pośrednictwem strony internetowej: www.superprezenty.com. Skok na bungee to niezapomniane przeżycie, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci. Wydarzenie może zostać uwiecznione na kamerze bądź zdjęciach. Uczestnik zabawy odbywa skok na linie z wysokości kilkudziesięciu metrów. Ciekawym pomysłem na prezent jest voucher na lot w tunelu aerodynamicznym. Urządzenie służy do ćwiczeń dla skoczków spadochronowych, ale każdy może z niego skorzystać. We wnętrzu specjalnej tuby wydzielają się silne podmuchy wiatru, które są w stanie unieść w powietrze dorosłego człowieka. Szalona jazda off-road to kolejna propozycja na wyjątkowe uczczenie 30. urodzin. Uczestnik zabawy ma za zadanie pokonać terenówką trasę pełną przeszkód terenowych, np. pagórków czy wzniesień.

Upominek dla osoby lubiącej aktywność fizyczną

Znajomemu czy rodzeństwu można ofiarować na urodziny praktyczny upominek w postaci, np. indywidualnego planu treningowego, kursu wspinaczki, squasha, tenisa ziemnego czy zajęć na siłowni z profesjonalnym trenerem. Z prezentu na pewno ucieszą się osoby, które lubią się ruszać i aktywność fizyczna sprawia im dużo przyjemności. Plan treningowy dla biegacza to rewelacyjny sposób, aby zacząć swoją przygodę z bieganiem lub rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności. Instruktor ułoży plan aktywności dostosowany indywidualnie do osoby, jej zdrowia oraz prowadzonego przez nią trybu życia, a także podpowie, jak się odżywiać czy ubierać na treningi.

Prezent dla miłośników tańca

Miłośnik tańca na pewno ucieszy się z prezentu w postaci kursu tańca, np.: salsy, tanga, modern jazzu. To niepowtarzalna okazja, aby podszkolić swoje umiejętności taneczne lub poznać zupełnie nowy styl wykonywania kroków. Oryginalnym pomysłem na niespodziankę urodzinową dla niej jest indywidualna lekcja pole dance, czyli tańca na rurze. Zajęcia angażują wszystkie mięśnie ciała, zwłaszcza pleców, ramion, nadgarstków, stóp, brzucha oraz nóg. Pole dance to połączenie fitnessu z gimnastyką. Trening wzmacnia całe ciało, wyszczupla sylwetkę, a także pozwala poczuć się bardzo kobieco i seksownie.

Categories:   Dom i ogród

Tags:  , ,

Comments