Menu

Wiskoza – materiał przyszłości

Przywiązujesz dużą wagę do jakości noszonych przez Ciebie ubrań? Coraz częściej sprawdzasz skład materiału i wybierasz jedynie naturalne tkaniny? Oznacza to, że chcesz zapewnić swojej skórze maksimum komfortu i dbasz nie tylko o wygląd, ale także to, co najważniejsze, czyli zdrowie!

Producenci odzieży wykorzystują niewiedzę przeciętnego konsumenta i czerpią z niej spore zyski. Bawełna, len czy wełna kosztują niemałe pieniądze, a często ich jakość odbiega od tego, czego oczekujemy po znanej marce. W efekcie ubrania szybko tracą pierwotny kształt, farbują, powodują alergie kontaktowe i sprzyjają poceniu, mimo iż miały zapewniać komfort i wygodę, której oczekiwaliśmy. Dzieje się tak, ponieważ do produkcji ubrań wykorzystywane są włókna najgorszej jakości, o czym wcale nie świadczy ich cena. Co więcej, produkty powstające w zapewniających niskie koszty produkcji i tanią siłę roboczą fabrykach w Chinach czy Indiach mogą być zagrożeniem dla naszego zdrowia poprzez stosowanie silnie drażniących barwników i brak nadzoru nad całym procesem ich powstawania. Z tego względu, jeżeli chcesz nosić jedynie przyjazne skórze materiały oraz kupować bieliznę zapewniającą komfort i wygodę podczas codziennego noszenia, poszukaj alternatywy w postaci naturalnych tkanin produkowanych na naszym rodzimym rynku. Zyskasz nie tylko gwarancję najwyższej jakości, ale także pewność pochodzenia kupowanych przez siebie produktów!

Wiskoza – lider wśród naturalnych tkanin

Czy istnieje alternatywa dla bawełny, wełny oraz lnu? Jak najbardziej tak! Wśród naturalnych materiałów znajdziemy także te, które często z niewiedzy postrzegamy, jako syntetyczne i niezdrowe dla naszej skóry. Jednym z takich materiałów jest wiskoza, która produkowana jest przez polską firmę Vistex – materiał ten zaskakuje swoją funkcjonalnością oraz produkowany jest z naturalnych włókien celulozy drzewnej, co sprawia, że nie tylko wpisuje się w trend bycia EKO, ale także posiada wyjątkowe właściwości, które pokocha Twoja skóra!

Dlaczego warto nosić ubrania i bieliznę z wiskozy?

Wiskoza przede wszystkim jest hipoalergicznym i doskonale wpływającym na zdrowie skóry materiałem. Dzięki swojemu naturalnemu pochodzeniu oraz szczególnym właściwościom włókien celulozy, z których powstaje, odznacza się higroskopijnością (szybko pochłania pot i odprowadza wilgoć na zewnątrz), idealnie przepuszcza powietrze i pozwala skórze swobodnie oddychać oraz redukuje ryzyko rozwoju na jej powierzchni drobnoustrojów. Wiskoza to także materiał, który jak kameleon potrafi naśladować inne tkaniny, doskonale przyjmuje barwniki oraz nadaje się do zastosowania podczas produkcji ubrań, bielizny, a także odzieży specjalistycznej, jak odzież medyczna, robocza czy przeznaczona dla sportowców.

Jeżeli chcesz przekonać się na własnej skórze, jakie jeszcze właściwości posiada wiskoza, już dziś odwiedź stronę vistex.com.pl i poznaj wszystkie zalety noszenia ubrań oraz bielizny z wiskozy! Sprawdź ofertę znanego producenta tego materiału i zacznij korzystać nie tylko z pięknych, ale także zdrowych dla skóry ubrań i bielizny, które pozwolą Ci poczuć się komfortowo niezależnie od sytuacji!

Categories:   Biznes i budownictwo

Tags:  , ,

Comments