Menu

Wnętrze stylowo udekorowane – wyłącznie nieprzypadkowo

O pięknych wnętrzach pokoju dziecięcego marzymy nie od dziś, bo to właśnie tam mogą współistnieć wszystkie dziecięce marzenia i pasje. To, czego oczekują najmłodsi nierzadko jest odzwierciedleniem tego, o czym marzyliśmy my sami jako dzieci. Warto więc stawiać na niebanalne dekoracje w stylu skandynawskim, których pełno w ofercie sklepu Casa Bianca. Poznajmy bliżej te najczęściej wybierane.

Magia gustownego plakatu

Pamiętamy zapewne czasy, w których to na ścianach naszego pokoju wieszaliśmy plakaty z ulubionymi wykonawcami czy postaciami ze znanych bajek. I choć czasy zdecydowanie uległy zmianie, to trendy w wieszaniu plakatów wcale się nie zmieniły. Dziś jednak postawimy raczej na piękne skandynawskie dekoracje, w których brakować będzie kiczu rodem z dawnych lat. Spośród nich z pewnością na wyróżnienie zasługiwać będą plakaty Mrs. Mighetto. Magiczne, bardzo wyjątkowe i rodem z baśni. Takie właśnie są plakaty stworzone przez znaną artystkę ze Szwecji, która w unikatowych kolekcjach plakatów dekoracyjnych zawierał więcej, niż tysiąc słów. Oglądając te wyjątkowe plakaty szybko przenieść się można do świata baśniowych opowieści, pełnych tajemniczości i magii. A o magii zwłaszcza marzą dzieci z wysoce rozwiniętą wyobraźnią. I to im właśnie dedykowane będą dekoracje w stylu skandynawskim, jedyne zresztą w swoim rodzaju. Tak piękne, że aż dech zapiera. I teraz dostępne na wyłączność w bogatej ofercie asortymentu sklepu z dodatkami rodem ze Skandynawii – sklepu Casa Bianca.

Edycja limitowana dla wymagających

Stylowe skandynawskie dekoracje to jeden z najważniejszych punktów skutecznego i magicznego wyposażenia wnętrz w duchu skandynawskim właśnie. Nic dziwnego więc w tym, że z oferty dostępnej w Casa Bianca korzystają przede wszystkim koneserzy piękna i nieprzeciętnego smaku. Ci bowiem marzą o takich dodatkach dekoracyjnych, które stworzą atmosferę pełną magii i wypełnią nią pokój dziecięcy. Do tego nieszablonowość plakatów Mrs. Mighetto sprawia, że są one tworzone niemal w pojedynczych egzemplarzach, nie doczekujących się żadnej powtórki nakładu. Piękne i jedyne w swoim rodzaju dekoracje to jest TO!

Categories:   Dom i ogród

Tags:  , ,

Comments