Menu

Modne dodatki do telefonu

Wybór telefonu to nie wszystko – trzeba go jeszcze spersonalizować. Większość z nas dobiera etui, folię ochronną lub szkło hartowane, uchwyty, pokrowce wodoodporne, słuchawki itd. Wybór gadżetów jest tak szeroki, że można wybierać spośród najróżniejszych dodatków. Co jest na topie?

Elegancki case, stylowe etui ze skóry naturalnej, wygodny i wodoodporny futerał – każdy smartfon potrzebuje odpowiedniej ochrony. Również folia ochronna lub szkło hartowane są obecnie standardem. Co warto wybrać z modnych dodatków?

Pokrowce – stylowe i praktyczne

Dla większości użytkowników nowoczesnych smartfonów pokrowiec jest nie tylko ochroną urządzenia, ale przede wszystkim jego ozdobą i ważnym elementem dopełniającym jego design. Na rynku dostępne są najróżniejsze gadżety – m.in. eleganckie pokrowce Blackmoon, stylowe wsuwki czy wytrzymałe futerały. Można wybrać pokrowiec metaliczny z pięknym biżuteryjnym zdobieniem albo przezroczysty lub w ulubionym kolorze – wybór jest niemal nieograniczony.

Szkło hartowane – absolutny must have

Folia ochronna lub wytrzymalsze szkło hartowane to obecnie standard. Dobrze chronią ekran ulubionego telefonu, przy czym pierwsza opcja jest tańsza – warto zainwestować jednak w szkło. Dlaczego? Większość z nas intensywnie korzysta z telefonu – służy on jako centrum rozrywki i edukacji, ale też do pracy lub podczas uprawiania sportu. Sprawia to, że jest też cały czas narażany na ew. zarysowania i uszkodzenia.

Szkło hartowane jest wtedy dużo lepszym zabezpieczeniem, gdyż ochroni ekran w razie upadku telefonu albo jego przygniecenia. Jest też łatwe w montażu i dużo bardziej trwałe niż folia. Ma też powłokę chroniącą go przed przywieraniem kurzu i innych zanieczyszczeń, dzięki czemu utrzymywanie telefonu w czystości jest łatwe. Warto jednak wiedzieć, że jest droższe i grubsze od folii. Czy warto w nie zainwestować? To zależy od intensywności użytkowania telefonu.

Słuchawki bezprzewodowe

Obecnie panuje moda na słuchawki bezprzewodowe – to duża wygoda, gdyż nie trzeba obtykać się z kablem. Ma to duże znaczenie np. w podróży, podczas uprawiania joggingu, jazdy na rowerze itd. Będą one świetną opcją dla tych, którzy nie chcą być skrępowani kablem i zwykle słuchają muzyki podczas wykonywania innych czynności. Jakość brzmienia zależy jednak od wybranego modelu.

__

Artykuł powstał we współpracy z hurtownią GSM COMTRADING.

Categories:   Nowe technologie

Comments