Menu

Fotobudka na osiemnastkę – czy warto?

Osiemnaste urodziny to wyjątkowy moment, więc impreza zorganizowana z tej okazji również powinna należeć do tych niezapomnianych. Taki efekt można uzyskać, zamawiając dla zaproszonych gości wyjątkowe atrakcje. Wśród nich nie powinno zabraknąć fotobudki. Brzmi mało oryginalnie? Oto kilka powodów, które przemawiają za tym, że fotobudka na imprezie to wciąż bardzo dobry i sprawdzony pomysł!

Fotobudka na imprezę osiemnastkową nie jest aż tak często spotykanym pomysłem, jak chociażby w przypadku wesel. Nie oznacza to, że młodzi ludzie, którzy świętują właśnie wejście w dorosłość, nie zamawiają na te jedyne w swoim rodzaju urodziny tego typu atrakcji. Ba! Wiele osób pomyśli nawet, że taka atrakcja jest już mało oryginalna i nie zachęca do zabawy. Nic bardziej mylnego!

Sprawdzony i bezpieczny pomysł

Jeśli kiedykolwiek miałeś styczność z fotobudką, odpowiedz sobie szczerze – czy tego typu atrakcja nie przypadła do gustu gościom, którzy znaleźli się na tej samej imprezie co ty? Fotobudka najczęściej cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a uczestnicy rozmaitych zabaw (także urodzin) chętnie przebierają się w rozmaite gadżety i wygłupiają przed obiektywem aparatu. Fotobudka zachęca do zabawy każdego i sprawdza się praktycznie w każdym towarzystwie. To atrakcja sprawdzona i bezpieczna – ryzyko, że komuś nie przypadnie do gustu jest naprawdę małe.

Relatywnie tania

W porównaniu do lotu balonem, pokazów fajerwerków czy barmańskiego show, fotobudka jest zdecydowanie tańsza. To szczególnie ważne, jeśli budżet organizowanej imprezy nie należy do największych, a na dodatek część kosztów musi pokryć z uzbieranego kieszonkowego sam solenizant. Dlatego też wynajęcie fotobudki na osiemnastkę wydaje się pomysłem bardzo rozsądnym z ekonomicznego punktu widzenia.

Świetna pamiątka

Wiele atrakcji osiemnastkowych ma miejsce tylko tu i teraz, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu. Zdjęcia wykonane w fotobudce pozostają na zawsze! Można je mieć w wersji klasycznej lub cyfrowej, a następnie powracać do nich po wielu latach. Dzięki temu osiemnastkowa impreza stanie się niezapomniana, a szalone fotki będzie można później oglądać z nostalgicznym uśmiechem na twarzy.

Różne warianty

Klasyczna fotobudka to tylko jeden z wariantów zabawy przed obiektywem aparatu. Jeśli chcemy zaskoczyć czymś zaproszonych gości, możemy zdecydować się np. na budkę do robienia gifów, fotobudkę retro, slowmotionbudkę, fotolustro do selfie i wiele innych. Warto sprawdzić ofertę firmy fotobudkowej i sprawdzić, jakie inne atrakcje może nam zaproponować. Proste, ale niezwykle skuteczne rozwiązanie!

Categories:   Fotografia i sztuka

Tags:  ,

Comments