Menu

Jak zaoszczędzić na paliwie firmowym?

Jeśli prowadzisz firmę, która ma swoje samochody, z pewnością szybko zauważysz, że największe zużycie paliwa generowane jest w sytuacji, gdy przemieszczają się one po mieście. Nic w tym dziwnego – korki, przestoje i inne doskonale znane kierowcom czynniki sprawiają, że samochody zużywają niepotrzebnie paliwo. Jeżeli nie chcesz marnować pieniędzy, istnieje dla Ciebie świetne rozwiązanie – ELE TAXI!

Oferta ELE TAXI dla Twojej firmy!

ELE TAXI posiada w swojej ofercie specjalną propozycję dla firm oraz organizacji. A propozycją tą jest przewóz pracowników nie tylko w stolicy, ale również i w innych miastach. Jest to możliwe dzięki licznym umowom partnerskim pomiędzy ELE a innymi korporacjami. Dzięki temu twoja firma nie musi wydawać pieniędzy na paliwo, a pracownicy docierają w każde potrzebne miejsce. Ponadto oprócz oszczędności na kosztach masz nad nimi pełną kontrolę – wszystkie kursy są zapisywane i możesz w każdej chwili sprawdzić, kiedy i gdzie pracownik podróżował. Nie musisz także martwić się o płatności – raz na miesiąc otrzymujesz fakturę zbiorczą.

Zaletą jest także wygodna obsługa tego rozwiązania – na stronie ELE TAXI masz swoją zakładkę, w której widzisz wszystkie kursy, koszty, itp. Ponadto można używać również kart magnetycznych firmy – dzięki temu są na nich zapisywane wszelkie niezbędne dla firmy informacje, jak czas i data przejazdów, a także miejsce kursu.

Dlaczego jeszcze warto zaufać ELE TAXI?

Do skorzystania z usług ELE TAXI skłania nie tylko wygodne rozwiązanie, opisane powyżej, ale również i fakt, że wszyscy kierowcy ELE TAXI to tylko i wyłącznie licencjonowani taksówkarze, znający doskonale miasto, a także przeszkoleni z zakresu Ratownictwa Drogowego. Dzięki temu, gdyby coś stało się pracownikowi Twojej firmy, pierwsza pomoc zostanie mu natychmiast udzielona! Decydując się na współpracę z ELE TAXI możesz zagwarantować im większe bezpieczeństwo!

Kolejny plus to ilość samochodów, jaką dysponuje korporacja. W jej skład wchodzi  ponad 1500 taksówek różnego rodzaju – od osobowych, kombi i limuzyn, po busy i samochody dostawcze. Możesz więc zażyczyć sobie wozu idealnie dopasowanego do twoich oczekiwań!

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz na stronie korporacji. Możesz też w każdej chwili zadzwonić tam lub napisać, aby znaleźć odpowiedź na pytania, jakie mogą się pojawić w związku z ewentualną współpracą pomiędzy Twoją firmą a ELE TAXI!

Categories:   Samochody i motoryzacja

Comments