Menu

Nie obawiaj się o swoje zęby

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że o zęby należy bardzo dbać. Wbrew pozorom, nie wystarczy ich codzienne szczotkowanie rano i wieczorem – raz na jakiś czas trzeba również „prewencyjnie” odwiedzić stomatologa. Wtedy umożliwimy dentyście wczesne wykrycie ewentualnych ubytków czy też innych problemów z uzębieniem. Jeśli mieszkasz w Łodzi, w celu przeprowadzenia specjalistycznego przeglądu jamy ustnej odwiedź Zakład Stomatologiczny Trident!

Dlaczego warto oddać się w ręce profesjonalistów?

Podobnie jak każda inna gałąź medycyny, także stomatologia wymaga nie tylko wiedzy teoretycznej, ale również praktycznego doświadczenia. Ponadto, dobry dentysta powinien zawsze wykazywać się odpowiednim podejściem do pacjenta. Ponieważ siedzenie na fotelu dentystycznym to dla większości pacjentów stresująca sytuacja, należy zadbać o to, by warunki podczas przeprowadzania badania czy konkretnego zabiegu były tak przyjazne, jak to tylko możliwe. W Trident pracują stomatolodzy mający nie tylko bogate, wieloletnie doświadczenie w swoim fachu, ale potrafiący sprawić, że każda osoba, niezależnie od wieku, poczuje się tam dobrze i bezpiecznie – nawet przy silnym bólu zębów.

Pełen wachlarz usług specjalnie dla Ciebie!

Zakład Stomatologiczny Trident oferuje szeroki wachlarz usług medycznych. Można umówić się tam na wizytę w celu usunięcia kamienia nazębnego, założenia opatrunku leczniczego, odbudowy korony zęba, fluoryzacji, a także na leczenie kanałowe. Ponieważ stomatolodzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że nagłe przypadki mogą zdarzyć się o każdej porze dnia i nocy, Trident zapewnia również całodobowe pogotowie stomatologiczne. Działa przez wszystkie dni w roku – także w weekendy i święta – przynosząc ulgę każdemu, kto zaczyna nagle cierpieć z powodu bólu zębów.

Warto dodać, że oprócz stomatologii zachowawczej i endodoncji, zakład świadczy również usługi protetyczne. Protetycy także pomagają w nagłych przypadkach, dlatego jeśli do złamania protezy dojdzie nagle, na przykład podczas spożywania posiłku, możesz natychmiast udać się do Tridentu, aby ją naprawić.

Wieloletnie doświadczenie to najlepsza rekomendacja!

Trident działa w Łodzi od 1995 roku, a jego popularność wśród mieszkańców miasta stale wzrasta. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na dopasowanie oferty oraz jakości świadczonych usług do oczekiwań pacjentów, dlatego podczas odwiedzin w tym zakładzie stomatologicznym masz gwarancję pełnej fachowości oraz satysfakcji z przeprowadzanych zabiegów. Zaletą są także bardzo przystępne ceny poszczególnych procedur.

Jeśli więc dotkną Cię jakiekolwiek problemy związane z zębami, jak najszybciej umów się na wizytę w tej przychodni!

Categories:   Moda i uroda

Comments