Menu

Agencja eventowo-taneczna

Masz w planach wielkie wydarzenie i zależy Ci na jego odpowiedniej oprawie? W Internecie aż huczy od ogłoszeń różnych agencji tanecznych, które proponują swoje usługi. Egurrola Dance Agency zagwarantuje wykonanie zadania na najwyższym poziomie profesjonalizmu.

Agencja taneczna – Egurrola Dance Agency

Egurrola Dance Agency to agencja taneczna z Warszawy, której założycielem jest Agustin Egurrola. Tworzona była przez wiele lat, a głównym zamierzeniem twórcy było bowiem stworzenie takiej ekipy tancerzy, której niezwykłość będzie ujawniała się na każdym polu. Tancerze są niepowtarzalni i jedyni w swoim rodzaju, a wszyscy razem zdecydowanie podbijają świat. Egurrola Dance Agency realizuje wszystkie większe projekty, widzowie wielokrotnie podziwiali tancerzy na różnych imprezach telewizyjnych. Za każdym razem cechuje ich indywidualne podejście. Wyrażali to nie tylko choreografią, ale także muzyką i efektownym doborem strojów. Są najznakomitszymi artystami, z jakimi współpracuje wiele polskich i zagranicznych gwiazd.

Tancerze Egurrola Dance Agency

Artyści wchodzący w skład agencji tanecznej wyróżniają się niezwykłą dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Dla nich słowo „niemożliwe” nie istnieje. Sam Agustin wspomina jak jego tancerze mieli zasilić szeregi polskiej wersji programu „Tańca z gwiazdami”. Tancerze zebrali pierwsze, tak ważne pochwały od stacji BBC. Już wtedy tancerze stali się gwiazdami. Z upływem czasu ich doświadczenie i kompetencje rosły wynosząc ich na szczyty profesjonalizmu. Cały czas podejmują niezliczoną ilość projektów największych produkcji telewizyjnych.

Realizowane projekty

Niesamowici artyści występowali gościnnie w wielu programach telewizyjnych. Na wakacjach wzięli udział w jednych z odcinków „Projektu Lady”. Ich zadaniem było partnerowanie uczestniczkom przy nauce zmysłowego tanga. Warsztaty poprowadził sam Agustin Eggurola, a towarzyszyła mu utalentowana Paulina Kubicka. Również przez wakacje, tancerze z Egurrola Dance Academy towarzyszyli gwiazdom na koncertach „Disco pod gwiazdami” organizowanych przez stację Polsat. Ilość pokazów tanecznych, jaką wykonywali tancerze z agencji eventowej przyniosła gromkie brawa i owacje od publiczności.

Artyści zadbali o niesamowitą oprawę taneczną, która gwarantowała wspaniałe emocje. Fenomenalni tancerze wystąpili także podczas konferencji TVN-u. Wykonali spektakularny opening, po czym nastąpiła prezentacja jesiennej ramówki stacji. Ich występ był profesjonalny w każdym calu, a stroje przypominały te, jakie często oglądamy w teledyskach amerykańskich gwiazd muzyki pop. Oczywiście Egurrola Dance Agency nie mogło zabraknąć w wielu programach telewizyjnych, które możemy oglądać codziennie na ekranach naszych telewizorów. Czym byłby program „Jaka to melodia?” bez doskonałych tancerzy? To oni zapewniają widzom niesamowite emocje. W każdym z odcinków prezentują kilka choreografii wraz z artystami występującymi na scenie.

Nabywane doświadczenie i wzrost ich umiejętności sprawiają, że program jest coraz lepszy. Choreografie w każdym z odcinków nas zaskakują i wprawiają w niemałe zadowolenie. Egurrola Dance Agency to również perfekcyjna oprawa taneczna wszystkich największych festiwali i koncertów. W tym roku gościli na deskach Opery Leśnej w Sopocie. Stali się częścią tak ogromnego wydarzenia rozrywkowego jakim jest „Top of the Top Festival Sopot 2017”. Publiczność nagrodziła tancerzy za ich przeróżne aranżacje i ciekawe pomysły ogromnymi brawami.

Categories:   Fotografia i sztuka

Comments