Menu

Nowe produkty od Olimpa na wiosnę

Wiosna to czas kiedy przyroda budzi się do życia. Budzimy się i my po sennych zimowych wieczorach. Wiosna to też czas największych w Europie targów Fitness FIBO podczas których większość liczących się producentów prezentuje różne nowości w swoim asortymencie. Podobnie było i w tym roku. Firma OLIMP zaprezentowała kilka nowości, które już możecie nabyć w naszym sklepie. Wśród nich na czoło wysuwa się przedtreningówka BLACKWEILER SHRED, ADAPTO-FUEL oraz PUMP XPLODE. Poniżej kilka zdań na temat każdego tych trzech nowych produktów.

BLACKWEILER SHRED to aż 16 składników farmaceutycznej jakości, które podzielono na trzy formuły. Pierwsza formuła to ARMAGEDDON PUMP FORMULA, czyli połączenie cytruliny i argininy, które wspomagają syntezę tlenku azotu (NO). Druga formuła – ENERGY STORM FORMULA, która dostarcza substrat do wytwarzania ATP oraz zapewnia stabilność środowiska wewnątrzkomórkowego. Trzecia formuła to INFERNO SHREDDING MATRIX. Jest to pierwsza tak kompleksowa kompozycja aż 7 składników, które wspomagają proces termogenezy (redukcji tkanki tłuszczowej). Jeżeli ten krótki opis Cię zainteresował to zapraszamy do naszego sklepu do zapoznania się z pełnym składem i opisem, bo jest naprawdę godny uwagi. Na taką przedtreningówkę OLIMP czekało zapewne wielu z Was. Warto też wspomnieć, że BLACKWEILER można kupić zarówno w formie Shota jak i tradycyjnego opakowania w proszku, z którego robimy gotowy napój przedtreningowy.

PUMP XPLODE – druga z nowości, to co prawda także odżywka przedtreningowa ale oparta na innym zestawieniu składników niż opisany wyżej Blackweiler. PUMP XPLODE to odżywka, która ma za zadanie doprowadzić do maksymalnej pompy mięśniowej. A oczywiście najlepiej uczynią to dwa składniki aktywne nazywane prekursoramni tlenku azotu (NO) – AAKG i L-cytrulina. Odżywka ta zawiera jeszcze ekstrakt z pieprzu czarnego i witaminy, a nie zawiera, co dla niektórych jest ważne, kofeiny – sprawia to że PUMP XPLODE może być stosowany nawet w późnych wieczornych porach.

Ostatnia z nowości od Olimpu to ADAPTO-FUEL, który zawiera w swoim składzie składniki ziołowe wykazujące działanie wspomagające odporność organizmu na stres. ADAPTO-FUEL opiera się na ekstraktach z 4 ziół: żeń-szeń syberyjski, różeniec górski, bakopa drobnolistna oraz ashwaganda KSM-66.

Categories:   Moda i uroda

Tags:  , ,

Comments