Menu

Telewizja online – jak oglądać?

Telewizja online to bardzo popularne rozwiązanie wśród osób, które często przebywają poza domem. Jej uruchomienie na urządzeniu przenośnym nie wymaga specjalnych umiejętności. Powinna sobie poradzić z nim każda osoba. Trzeba się tylko trzymać określonych wskazówek.

Aktualizacje systemowe na urządzeniach przenośnych

Przed uruchomieniem telewizji online na urządzeniu przenośnym warto zadbać o to, by było ono jak najbardziej zaktualizowane. Przede wszystkim chodzi tutaj o aktualizacje systemowe. Nie można ich bagatelizować, ponieważ bez nich niemożliwe jest czasami uruchomienie takiego dodatku, jak telewizja online lub jej płynne odtwarzanie.

Połączenie z internetem

Telewizja online wymaga aktywnego połączenia internetowego. Internet można uruchomić, wybierając odpowiednią opcję w ustawieniach urządzenia przenośnego. Do oglądania telewizji online powinno wystarczyć połączenie o prędkości minimum 2 Mbps. Pozwoli ono na płynne oglądanie kanałów telewizyjnych.

Aplikacja do oglądania telewizji online

Telewizję online można włączyć z wykorzystaniem specjalnej aplikacji udostępnianej za darmo abonentom przez operatora. Z takim rozwiązaniem można się spotkać np. w INEI. Aplikacja do odtwarzania telewizji online jest bardzo intuicyjna w obsłudze. Wystarczy zalogować się na swoje konto i wybrać określony kanał telewizyjny, by w ciągu kilkunastu sekund uzyskać połączenie. Z pomocą aplikacji możliwe jest ponadto nagrywanie wybranych programów telewizyjnych i odtwarzanie ich w odpowiednim momencie. To spore udogodnienie, szczególnie dla osób, które dużo pracują i podróżują.

Categories:   Nowe technologie

Comments